Wielkie ptaki latają 155 WKO Jezus Chrystus
 Oceń wpis
   

 

Ze snu wspomnienia zrywają wracając do rzeczywistości, myśli, uczucia, słowa i czyny ku światłej drodze kierują, tak ożywając Miłość duchową do Pana Stworzyciela formują, dziękując za każde nowe doświadczenie, za dary rozwijane, za życie wspaniałe, które tu na Ziemi są przeżywane.

Zapasy siły w słowach, myślach i czynach okraszonych w uczucia zdobywacie, kierując sterem własnego życia ku dobru, wspomagając wielu na własnej drodze spotkanych.

Z radością ciągniecie wątek życia tam, gdzie inni już pomarli, bez patrzenia, że wokół martwo duchowo i cisza.

Myśli, słowa i czyny są lekkie jak ptaki wysoko latające, które unosi naturalna siła, ptaki jej się podporządkowują rozciągając skrzydła, z tej wysokości jest zawsze bliżej do Pana Stworzyciela, do Jego królestw!

Dlaczego mielibyście zostać przykuci łańcuchami braku pokory i własnej głupoty czekając, aż coś was pożre, to było by zachowanie, co najmniej lekkomyślne?

Nogi na drodze po Ziemi będą lekkie jak czyny, uczucia współbrzmiące w Woli Pana radośnie rosną, a od ich siły wszelkie ciemności z zakamarków otoczek wymiatają!

A gdy już zaczniecie latać, gdy tej sztuki się nauczycie, poradzicie sobie z każdym zbędnym ciężarem, bo po co macie się winą obciążać, lepiej być obciążonym do maksimum czynem dobrym, ten towar tu na Ziemi był w deficycie i do góry go ze sobą zabierzecie.

A gdy w sobie i wokół siebie posprzątacie, pomożecie każdemu będącemu w potrzebie ufającemu wam duchowi, to prawa Pana Stworzyciela poniosą was dalej, gdzie też czeka radosna praca, gdzie bez płacenia w euro, a zapłatą jest życie pod skrzydłami Woli Pana Stworzyciela, która jak obietnica w rzeczywistości mieszka w zamku i promieniuje tym wszystkim, co każdemu czystemu duchowi jest potrzebne, aby przebywać w duchowo istotnym i móc nadal ciągle być potrzebnym.

A teraz będąc na tej tak sympatycznej Ziemi, gdzie tak dużo jest możliwości, aby się wykazać, ręce do pracy nad sobą pora wkładać, a potem mając doświadczone ręce innym pokazywać jak siebie ducha możecie rozświetlać coraz mocniej, aż z hukiem odpadną wszelkie ciemności z barów jak skorupa, z której wyskoczy nowy duch rześki i gotowy czynem służyć Panu, który go przecież stworzył.

A służba to praca ciągła, ale taka, jaka jest chciana z góry, a taka jak się ludziom marzy nie, którzy w swoim lenistwie ducha zjadaliby tylko ziemskie owoce, a o duchowych owocach zapomnieli już od wieków, a ich smaku bez zaznania są.

Więc róbcie swoje, bez patrzenia na innych, tam gdzie was mało potrzebują odchodźcie, bo, po co macie dać się porazić ciemnościom, bez potrzeby aby być zwiotczały.

Wielu jasnych się zbierze i stworzycie armię, która w czynach ziemskich pokaże, co może zrobić. Siła jest, wystarczy w uczuciu się połączyć i pognać przed siebie tam, gdzie dobiega wołanie potrzebujących, a woła coraz więcej!

Ja część Pana Stworzyciela Graal jestem czujny, rozpoznaje dobro i je wzmacniam, a zło wypalam ogniem Pana, aby być na drodze Miłości i Prawdy Pana Stworzyciela, którą jestem.


A wy ziemscy ludzie, czego chcecie, co takiego macie na tej Ziemi, co może być większe od duchowej Miłości i Prawdy, ja w was znajduję obecnie tylko urojenia dalekie od rzeczywistości!

Komentarze (0)
Czas wszystko wypalić! 154 WKO... Słowo Pana Stworzyciela...

Komentarze

Najnowsze komentarze
2013-04-20 20:34
restauracja-dawidy:
Giełdy na Ziemi dążą do zerowej wartości 472.
nie będzie tak źle, zawsze znajdą się tacy którzy będą chcieli zarobić bez wysiłku, a póki są[...]
2012-05-13 23:05
cuong:
Żywioły; armia Pana atakują! 508.
Niestety ziemia jest przesiąknięta nienawiścią, wszelkim złem, nie zasługuje na żadne litości[...]
O mnie
Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz
Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz część Pana Stworzyciela na Ziemi w Polsce w mieście Opole!
Kategorie
Ogólne