O czym pisać dziś do ludzkich duchów? 148 WKO Jezus Chrystus
 Oceń wpis
   

 

Skoro oni praw Pana Stworzyciela bez słuchania są i w życie bez wprowadzania?

Samo Słowo praw Pana zdeformowali przez tysiąclecia, zaczęło się od Woli części Pana Stworzyciela wiele inkarnacji w różnych ziemskich czasach, Wola Pana, następnie Słowo Pana dane przeze mnie Jezusa Chrystusa z Nazaretu, które zdeformowano. Na początku XX wieku znów ludzkość dostała Słowo przez część Pana Stworzyciela Woli dane w postaci Objawień i bez reakcji, brak euforycznej radości i podzięki Panu za Słowo podane na Ziemię w rozumiały sposób!

Zamiast przyjąć Słowo ludzie zanurzeni w bagnie bycia codziennego stworzyli swoje własne prawo, ciemne, poplątane, które próbuje zatrzymać każdego, kto panującym, władzy bez chcenia jest aby się podporządkować.

Wszystkie ustanowienia prawne czy społeczne, które są bez współbrzmienia z prawem Pana Stworzyciela szybko obracają się przeciw ludziom, upadają tak systemy, społeczeństwa i całe narody, co wyraźnie widać i żadne regulacje ludzkich rozumowych rozwiązań pomogą, wręcz przeciwnie jeszcze gorzej będzie.

I to wszystko skutek błędnego ludzkiego postępowania, tu ludzki duch jako narzędzie ciemności, stał się wrogiem Pana Stworzyciela.

Na arenie cyrkowej występują klauni ciemności, kościoła, religii, państwa, narodu, systemów politycznych wraz z tak zwanymi partiami, wszyscy fałszywie śpiewają hymny pochwalne pieniądzu, waluty ziemskiej rozpaczy, skutków ludzkich złych wyborów.

I w tej sytuacji, kto usłyszy i rozpozna Słowo, które jest na Ziemi, gdzie ze wszystkich stron do was płyną fale zagłuszające was ducha, a oczy chowacie za materialne przesłony, otępiając się używkami na wszelki możliwy sposób.

Wasze zachowanie bez zmiany Pana prawa jest, im mocniejsze odejście od niego tym wasza dotkliwsza kara, możecie być jaśni lub ciemni, wybraliście ciemności, to bicze Woli Pana was w ziemski sposób coraz dotkliwiej ranią.

Lecz wszyscy ci, którzy z odrażeniem na to wszystko patrzą mogą się zwracać twarzą i sercem do Pana.

Sąd ostateczny to czas, gdzie zło musi się przejawić całkowicie i wyżywając się na sobie się zakończy, rozłoży, zaniknie, porywając wszystkich tych, co jemu wiernie służą, nawet jak by to miało dotyczyć większości ludzi i stanie się to już bardzo szybko, coraz bardziej duszna atmosfera na Ziemi wraz z narastającym ciśnieniem Światła wszystko wyraźnie każdemu pokazuje, wystarczy się wychylić i spojrzeć na czubek własnego nosa, a widać słowo: koniec, powiedziano: dosyć!

Komentarze (0)
Wszystko zależy od waszego... Jakże poważne zmiany zachodzą...

Komentarze

Najnowsze komentarze
2013-04-20 20:34
restauracja-dawidy:
Giełdy na Ziemi dążą do zerowej wartości 472.
nie będzie tak źle, zawsze znajdą się tacy którzy będą chcieli zarobić bez wysiłku, a póki są[...]
2012-05-13 23:05
cuong:
Żywioły; armia Pana atakują! 508.
Niestety ziemia jest przesiąknięta nienawiścią, wszelkim złem, nie zasługuje na żadne litości[...]
O mnie
Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz
Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz część Pana Stworzyciela na Ziemi w Polsce w mieście Opole!
Kategorie
Ogólne